Про фірму

Спільне Італо – Українське підприємство «ФІУС» - лідер в Україні по виробництву меблів як в класичному, так і в сучасному стилі

Трохи історії

СП «ФІУС» - це АБРЕВІАТУРА від «Фабрика Італо – Українська по Сидінням», створено наприкінці 1999 року вперше в Україні спільно з італійцями і вже через рік в 2000 році на Всеукраїнській Виставці – Ярмарку «Українські меблі – 2000» отримало високу нагороду-диплом «За розробку та впровадження у виробництво високохудожніх м’яких меблів» від Державного Комітету промислової політики України.
Цей стрімкий зліт СП «ФІУС» здійснив завдяки високій професійній майстерності добре підготовлених та підібраних вітчизняних працівників, італійському віковому досвіду та обладнанню і технологіям. Це було помічено на Міжнародному Форумі економічного співробітництва «Україна і світ. Партнери в ім’я злагоди і розвитку» та включено ПП «ФІУС» в «Золоту книгу Ділової Еліти України».
На даний час «ФІУС» має 20-річний досвід роботи в Україні, Європі та Росії. Розташоване на території 2,3 га з площею власних приміщень більше 6000м.кв. Технологія виробництва меблів з масиву деревини включає повний цикл: сушку деревини, деревообробні цехи, лакувальні цехи, оздоблювальний, оббивочний, адміністративно-офісний з виставковим залом, складські приміщення.

Обладнання та матеріали

ПП «ФІУС» використовує італійське обладнання з програмним управлінням провідних фірм BACCI, SCM, PRIMULTINI, PADE, ALBERTI, MARIANI. Кількість працюючих – до 50 чоловік кваліфікованого персоналу, в тому числі дизайнери, конструктори, художники, що забезпечує високу якість та дизайн меблевих виробів.
Фірма є виробником та постачальником різноманітних меблів з масиву деревини, в тому числі м’яких різьблених меблів та їх елементів, корпусних  меблів з декором, столи, стільці, супутні товари.
Використовуємо художній розпис, різні ефекти, позолоту.
Оздоблювальні матеріали провідних фірм світу: тканини, лаки, фурнітура забезпечують високу якість та вишуканий дизайн меблів на рівні світових стандартів.
Фірма має власні розробки, каталоги виробів, приймає участь в меблевих міжнародних виставках і співпрацює з іноземними виробниками, використовуючи їхній багатий досвід.
Крім «каталожних» меблів наш колектив із зарисовок замовника, користуючись досвідом та комп’ютерними технологіями, створює неповторне індивідуальне, оригінальне ліжко, або диван-ліжко чи ТВ тумбу, вітрину, стілець в стилі Барокко, Рококо, Арт Деко, Людовіка, Модерн і таке інше…
Наша фірма відноситься до тих, хто використовує як індустріальні, так і ремесляні, в т.ч. ручні технології. Це допомагає швидко реагувати на зміни в проектних технологіях, споживчі та модні запити, що дозволяє нам використовувати дизайн ( в т.ч. експериментальний і авангардний) для випуску малими серіями нових колекцій меблевих об’єктів. Взірці таких меблів «обкатуються» на пробних продажах, ярмарках, виставках і стають бажаними з часом для користувача, і які потім запускаємо в серійне виробництво.
Використовуючи в якості сировини вітчизняну деревину та імпортні комплектуючі, ми забезпечуємо міцну, якісну, екологічно чисту продукцію на рівні світових стандартів, на яку є санітарно-гігієнічні і екологічні заключення, сертифікати відповідності та якості.

Визнання

Меблі нашого виробництва встановлені в кабінетах Президента України, Прем’єр Міністра, готелях Брістоль (Ялта, Крим), Гранд Готель (Львів), «Святослав» (Винники), «Кабінет» (Львів), Козацький Стан (Київ), приватних та багатьох  інших закладах і помешканнях.
Фірма ПП»ФІУС» занесена в «Книгу Ділової Еліти України»,нагороджена Орденом «Бездоганна ділова репутація», «Лідер Галузі» та багатьма Дипломами: за функціональність, комфорт, ергономіку, якість та за краще представлену продукцію на виставках.
Image
Image
Image

Нагороди та відзнаки

Контакти

  • вул. Технічна бічна,1, с. Підбірці Львівської громади., Україна
  • +38032 225-3957
  • +38032 225-3999
  • +38032 225-3988
  • +38066 735-4074
  • +38073 434-4043
  • +38098 987-8831

 • fius-lviv@ukr.net

  Search