Фурнітура

Якщо говорити про меблі в цілому, то її різноманіття просто вражає уяву. За одним тільки призначенням можна виділити більше двох десятків видів меблів - офісні, дитячі, садові, комп'ютерні,  а також меблі для кухні, спальні, передпокої, вітальні,ванни - і це далеко не повний перелік меблів, що виробляються як у нас в країні, так і за кордоном.
При цьому, кожен з  перерахованих видів меблів різниться ще і по конструкції,  способу збирання, матеріалу, що використовується при їх виготовленні, видах обробки і інших якостях.
Image
Image
Image
Image
Але, незважаючи  на настільки строкате розмаїття, всі види меблів об'єднує те, що жоден предмет, будь це стіл, стінка або шафа, неможливо зробити без використання спеціальної меблевої фурнітури. Так що ж таке меблева фурнітура?
Меблева фурнітура - це цілий ряд допоміжних матеріалів, що застосовуються при виробництві меблів.  Цей ряд налічує не один десяток тисяч найменувань.  До них можна віднести різні петлі, шпінгалети, ручки, гачки, направляючі, запірні механізми та інші пристрої, що дозволяють забезпечити нормальне функціонування меблів, наприклад, відкривання, закривання і фіксацію дверцят  або трансформацію дивана. І для того, щоб це функціонування здійснювалося належним чином, до меблевої фурнітури  пред'являється ряд певних вимог у відповідності затвердженим  європейським стандартам.
Меблева фурнітура на сьогоднішній день представлена в досить широкому асортименті,  і, для того щоб якимось чином систематизувати все це розмаїття, існує певна класифікація фурнітури.  Основу цієї класифікації становить поділ всієї меблевої фурнітури на лицьову і кріпильну.  Тут назва груп меблевої фурнітури говорить сама за себе.
Image
Image
Image
Так, до лицьової фурнітури відноситься  фурнітура, розташування  якої передбачено з зовнішньої або внутрішньої сторони меблів,  переважно з метою виконання декоративних функцій.  Наприклад, карнизи, горизонтальні виступи меблів,  ручки для відкриття стулок, різні площинні та об'ємні декори і т.д.
Що стосується кріпильної меблевої фурнітури, то до неї відноситься все те,  за допомогою чого здійснюється роз'ємне, нероз'ємне і рухоме з'єднання окремих деталей  в єдине ціле.  Сюди входять стяжки, петлі, кронштейни, утримувачі і інші елементи.
Існує також досить об'ємна внутрігрупова класифікація меблевої фурнітури.  В її основу покладено конструкційні особливості тих чи інших виробів. Візьмемо, наприклад,  звичайні меблеві петлі, які використовуються для навішування стулок. Незважаючи на те, що всі вони виконують  одну й ту ж функцію, тим не менш, вони розрізняються за типом кріплення, величиною кута відкриття, конструкції і т.д.  Або ж звернемо увагу на меблеві ручки. Якої вони тільки не бувають форми: ручки-скоби,  ручки-підвіски, ручки-кнопки, ручки-планки, ручки-раковини, не кажучи вже про різноманітність застосовуваних матеріалів.
Не секрет, що меблева фурнітура відіграє не останню роль в міцності і надійності  виробів, які складає, а, відповідно, і сама повинна мати аналогічні якості. Тому для виготовлення  якісної меблевої фурнітури використовуються  такі матеріали, які відповідають будь-яким фізичним і механічним вимогам.  Найчастіше це високоякісні метали, пластмаси,  а також, в залежності від призначення меблів, всілякі їх поєднання.
Також часто деякі декоративні елементи, що відносяться до лицьової меблевоїфурнітури, можуть бути  виконані з кераміки, деревини, скла і деяких інших матеріалів.
Безумовно, з року в рік асортимент меблевої  фурнітури поповнюється новими більш досконалими видами і моделями,  які дозволять зробити меблі більш комфортною і зручною в експлуатації.  Так, наприклад, все частіше при покупці меблів,  замість звичних всім п'ятникових або карткових петель,  можна побачити шарнірні,  а замість звичайних  пластмасових ручок - справжні витвори мистецтва,  виконані з різних металів і інкрустовані різними намистинами,  камінням і т.д. Поза всяким сумнівом, така меблева фурнітура  не тільки дозволить відкрити і закрити дверцята  або витягнути ящик, а й стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Постачальники фурнітури

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Контакти

  • вул. Технічна бічна,1, с. Підбірці Львівської громади., Україна
  • +38032 225-3957
  • +38032 225-3999
  • +38032 225-3988
  • +38066 735-4074
  • +38073 434-4043
  • +38098 987-8831

 • fius-lviv@ukr.net

  Search