Інформація

Спільне підприємство «ФІУС» виробляє на італійському обладнанні, в тому числі на станках з ЧПУ, всі види меблів, м'які з масива дерева і корпусні з різного роду матеріалів: масив дерева, фанера, ДСП, ламінату, з використанням металевих профілів та кованих елементів.
 
 
img-9f2d5d38497521fb2762feea36d80d03-v.jpg
Image
viber-image-11.jpg
          В цьому розділі ми хочемо проінформувати Вас

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

 • Виготовлення починається з приймання замовлення, а саме: уточнення матеріалів, дизайну, складання проекту, погодження з замовником, можливо з виїздом (безоплатно) на об»єкт, як в нашому місті, так і в інші міста та за кордон.
 • Виготовляємо як оригінальні вироби по ескізам, кресленням, так і стандартні по каталогам, одиночні та в комплектах, для гостьових, спалень, ванних кімнат, квартири, будинок, кафе, ресторан, готель, в державні установи незалежно від складності та кількості.
 • Замовлення вважається прийнятим після письмового узгодження всіх параметрів проекту і попередньої оплати не менше 50% його вартості.
 • Відправка готових меблів відбувається в упаковці, яка забезпечує гарантоване збереження цілісності виробу, по домовленості з замовником: самовивіз власним транспортом, багажним вагоном - залізницею, автомобільним - вантажним транспортом, «Новою Поштою» або іншими кур»єрськими перевізниками з доставкою на місце призначення.
 • Остаточна оплата відбувається після отримання продукції зручним для замовника, та погодженим з виробником способом.
 • Гарантійний термін, за умови виконання правил збереження та експлуатації меблевих виробів, складає 12 місяців з дня отримання продукції, що визначається по товаро-транспортній накладній, або іншим документом письмово.


                                                                                     Корисні поради

   1. Як правильно доглядати за меблями:


  1. Якщо ви випадково пролили на м'які меблі гарячий віск, не слід намагатися видалити його відразу, дайте йому охолонути. Сухий віск свічки слід роздрібнити, зішкребти і зібрати пилососом. Пляму, що залишився на тканині, накрийте папером і пропрасуйте. Нанесіть на тканину трихлоретан (метиловий спирт) і висушіть вологу поверхню.

  2. Якщо на оббивку випадково потрапила кава, слід ретельно промокнути тканину, після цього обробити розчином м'якого мила і висушити.

  3. Вологу ділянку залиту пивом, спочатку потрібно промокнути, а потім нанести на неї розчин оцту (2 ст. Ложки на 1 л води). Знову промокнути залишити вологу, після чого висушити тканину.
  При попаданні на тканину шоколаду в першу чергу необхідно підсушити дану ділянку, потім висохлу пляму добре зчистити, і тільки після цього забруднену ділянку ретельно обробити розчином м'якого мила і просушити.

  4. Фруктовий сік видаляється розчином з суміші аміаку з оцтом. Після чого оброблену ділянку потрібно просушити.
  Промокніть чорнило ацетоном і дайте можливість забрудненій ділянці трохи підсохнути, потім злегка промокніть його вологою губкою і просушіть.
  Нанесіть розчин м'якого мила з оцтом на пляму з  джему і негайно ж промокніть тканину. Потім посипте вологу пляму сіллю. Після того, як сіль вбере вологу і пляма висохне, почистіть це місце.

  5. Для видалення плям білого вина з тканинної поверхні, перш за все забруднену ділянку спочатку обробляється розчином, що складається з метилового спирту і води, і злегка підсушується. По-друге - розчином м'якого мила і ретельно просушується.

  6. Якщо червоне вино потрапило на тканину, то бажано, не втрачаючи часу, промокнути тканину і посипати на пляму сіль. Після того, як сіль вбере вино і це місце висохне, його необхідно почистити.
   
  2. Поради як правильно доглядати за меблями з дуба , горіха і червоного дерева .

  1. Подряпини і плями на меблях з дуба, горіха, червоного дерева можна видалити, протерши їх пензликом, змоченим в слабкому розчині йоду.

  2. Меблі з дуба добре очищаються теплим пивом, а щоб поверхня була глянцева, протріть її теплою кип'яченою сумішшю з 1 склянку пива, 1 чайної ложки цукру.


  3. Меблі червоного дерева добре протирати реп'яховою олію.

  1. Меблі червоного дерева освіжають протираючи добре віджатою ганчіркою, потім витирають насухо лляною тканиною.

  2. Горіхові меблі можна протирати сумішшю з оливкової олії і червоного вина (1: 1).

Контакти

  • вул. Технічна бічна,1, с. Підбірці Львівської громади., Україна
  • +38032 225-3957
  • +38032 225-3999
  • +38032 225-3988
  • +38066 735-4074
  • +38073 434-4043
  • +38098 987-8831

 • fius-lviv@ukr.net

  Search